O NAS

DentalGarden

Praktyka Stomatologiczna

Stomatologia zachowawcza, leczenie kanałowe, wybielanie zębów, profilaktyka i higiena jamy ustnej, protetyka, implanty to podstawowe usługi oferowane przez nasz gabinet stomatologiczny w Bydgoszczy. Tu leczymy bez bólu i stresu.

DentalGarden Bydgoszcz to przede wszystkim:

  • Wykwalifikowani stomatolodzy
  • Nowocześnie wyposażone gabinety
  • Najnowsze metody leczenia
  • Możliwość opłacenia kosztów leczenia w ramach MediRat
stomatolog dentysta miedzyń Bydgoszcz
Dental Garden gabinet stomatologiczny Bydgoszcz

Dlaczego pacjenci wybierają nasz gabinet?

Zalety leczenia w DentalGarden

Zdrowy uśmiech oraz zadowolenie naszych pacjentów są dla nas dobrem najwyższym. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, dobierając metodę leczenia najwłaściwszą dla danego problemu stomatologicznego.

Nasz gabinet jest przyjazny osobom borykającym się z dentofobią. Dokładając wszelkich starań, korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają wyeliminować ból, towarzyszący jeszcze do niedawna zabiegom stomatologicznych. Brak uczucie bólu to jednocześnie obniżenie poziomu stresu pacjenta.

Jako nowoczesny gabinet stomatologiczny, Dental Garden Bydgoszcz oferuje swoim pacjentom zabiegi na wysokiej jakości sprzęcie stomatologicznym, jak np. Sandman. 

W Dental Garden Bydgoszcz dbamy o to, by zapewnić naszym pacjentom najwyższy komfort oraz standard leczenia. Stąd też duży nacisk kładziemy na udział w wielu konferencjach oraz szkoleniach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, w Dental Garden Bydgoszcz oferujemy możliwość sfinansowania wybranego zabiegu w formie MediRat. Szerzej na ten temat w zakładce MediRaty.